пʼятницю, 18 листопада 2022 р.

Презентація книги Людмили Охріменко "Оскар"

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулась зустріч з чудовою людиною, письменницею, волонтеркою Людмилою Охріменко. Саме вона є авторка роману, який члени журі Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова – 2021» визнали найкращою книгою на воєнну тематику.

Людмила Охріменко родом з Дніпра. Довгий час жила і працювала в Криму. Згодом переїхала до Харкова. Писати почала ще у дитинстві, але свою творчість вважала аматорством. Війна та окупацію Криму стали рушієм для активної творчості письменниці. З 2014 року пані Людмила їздила у Донецьку та Луганську області, щоб допомагати добровольцям та українським військовим на передовій.

Людила Охріменко спочатку писала жіночі романи, зокрема, "Легка поведінка", та "Пригоди дорослого Буратіни жіночої статі", а згодом взялася за написання творів на воєнну тематику. У доробку письменниці – три книжки. Окрім "Оскара", це роман "Пригоди мухи в окропі на окупованій території" та збірка "Волонтерські історії".

У 2018 році оповідання «Заїда» увійшло у збірку найкращих оповідань на інклюзивну тематику на конкурсі «Коронація слова».

На сьогодні видано 6 книг авторства Людмили Охріменко.

Також пані Людмила  співпрацює з іншими відомими авторами. 

Зараз прибуток від реалізації книг віддає на потреби ЗСУ.

Дякуємо авторці за теплу зустріч, цікаве спілкування та щирі і позитивні емоції!Немає коментарів:

Дописати коментар