середа, 24 квітня 2019 р.

Річницю Чорнобильської катастрофи вшановували в Ужгородській міській бібліотеці

33 роки тому, 26 квітня о першій годині 26 хвилин на Четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету.
І сьогодні, напередодні цієї сумної події  в Ужгородській центральній міській бібліотеці  пройшла година - реквієм «Порожня зона, край мовчання…» . Бібліотекар читального залу  разом з студентами Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Задора згадували  катастрофу 1986 року з болем і смутком.
Пам'ятаючи про цю сторінку історії, ми разом  пригадали незабутній подвиг та героїзм пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, усіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Присутні переглянули  документальний  фільм про Чорнобиль, який  викликав у них сумні і болісні відчуття. Насамкінець заходу хвилиною мовчання  вшанували пам’ять тих, хто ціною життя та здоров’я ліквідовували наслідки аварії на ЧАЕС.
Маючи таке багатство як книга, бібліотека просто не має права не приділяти уваги цій темі. Вшановуючи пам’ять тих, хто ціною свого життя та здоров’я ліквідовував наслідки Чорнобильської катастрофи в читальному залі представлена  книжкова виставка : «Чорнобиль – незгоєна рана України», на якій розміщені документальні і художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії, фотографії тих, хто ціною власного життя врятував світ.

Немає коментарів:

Дописати коментар