четвер, 21 січня 2016 р.

«Соборність – наш святий заповіт"

20 січня в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшов тематичний вечір.
Зустріч була присвячена відродженню України, Дню соборності нашої держави. Захід розпочався з Державного гімну України. Адже, людина народжується і отримує в спадщину саме дороге – Батьківщину. Її не обирають, вона, як і мати – наша доля. Соборність України – одна з важливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною.
Це бентежна історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за єдність, за своє щастя.
Працівник бібліотеки Лейла Мамедова підготувала цікаву бесіду про одну з найважливіших подій нашої історії, наголосивши, що сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього населення країни незалежно від національності. Соборність — це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави.
Насамкінець заходу був представлений короткометражний фільм про Соборність України. 
У читальному залі представлена книжкова виставка «І обнялися береги одного вічного народу», з якою можуть ознайомитися всі бажаючі, які цікавляться історією нашої держави.Немає коментарів:

Дописати коментар