вівторок, 18 грудня 2018 р.

Творчий вечір Ю. Шипа "Зліт на крилах літ"

18 грудня в Ужгородській  центральній  міській  бібліотеці  зібралалися  шанувальники творчості відомого  в нашому краї поета, пісняра,гумориста, сатирика,байкаря і публіциста Юрій Шипа.
Ведучі вечора працівник читального залу Андріана Гузак та письменник Михайло Бабидорич  розказали про життя і творчість Юрія Васильовича, а також презентували нову книгу, яка нещодавно побачила світ  «Зліт на крилах літ», це своєрідний аналітичний посібник про творчість поета з 2008 – 2018 роки.
На вечір завітало багато друзів, колег, критиків, науковців та шанувальників творчості поета.
Велику вагому цінність у вклад у розвиток  української літератури відмітив голова обласної організації Спілки письменників України Василь Петрович Густі.
З вітальним привітанням виступили студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв з очільником Оксаною Василівною Шип.

Теплими та щирими словами  привітали поета  мистецтвознавець, заслужений діяч мистецтва Іван Васильович Хланта,  кандидат педагогічних наук, член Спілки композиторів України  Марія Романівна Баяновська, генеральний директор видавництва «Патент»  Іван Іванович Ключевський.


Немає коментарів:

Дописати коментар