пʼятниця, 28 вересня 2018 р.

Всеукраїнський день бібліотек

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещенииНапередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається щороку 30 вересня, в Ужгородській центральній міській бібліотеці на вулиці Августина Волошина, 20 відбулися урочистості. Працівників бібліотечної сфери привітав і міський голова Богдан Андріїв. «Моя мама свого часу теж працювала у бібліотеці, тому мені сьогодні дуже приємно бути тут і вітати вас зі святом. Незважаючи на те, що ми живемо у час інформаційних технологій, які постійно розвиваються, і сучасні діти, молодь, багато часу проводять за різними гаджетами, ніщо не може замінити книгу і ті відчуття, коли читаєш, гортаючи сторінки захоплюючого твору. Ваша робота – дуже важлива, цінна, щиро вам за це дякую», – сказав Богдан Євстафійович.
За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи міста, активну участь у проведенні просвітницьких заходів та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек міський голови вручив грамоту Ужгородської міської ради колективу бібліотеки-філії № 2 Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи; за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи міста, формування єдиного бібліотечного фонду, сумлінну працю, бездоганне виконання своїх обов’язків таку ж грамоту отримали завідувач відділом комплектування та обробки документів Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи Галина Мамедова та головний бібліограф Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи Світлана Лукач.
Привітав бібліотекарів і заступник міського голови Олександр Білак, він вручив грамоту департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток культури міста, збереження духовних цінностей, інформаційне обслуговування населення, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та 50-річчя професійної діяльності Олені Левко – бібліотекарю І категорії міської бібліотеки для дітей Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи.
Відзнаки отримали й інші бібліотечні працівники. Так, грамотою управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради нагороджено завідувача бібліотеки-філії №5 Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи Світлану Болотько, завідувача відділу обслуговування центральної міської бібліотеки Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи Любов Єременко та бібліотекаря І категорії бібліотеки-філії №2 Ужгородської міської централізованої бібліотечної системи Любов Пухир. Грамоти їм вручила та привітала всіх зі святом начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради Ольга Василиндра.
Директор Ужгородської МЦБС Людмила Ленарт розповіла про підсумки роботи бібліотечної системи міста за останній рік, подякувала міській владі за підтримку бібліотечних закладів міста. Крім того, присутні переглянули відеопрезентацію про історію найстарішої бібліотеки міста – центральної міської бібліотеки.
Міський голова Богдан Андріїв також зазначив, що міська влада намагається максимально підтримувати заклади культури, мистецькі школи, бібліотеки. Проводяться ремонти, поповнюється матеріально-технічна база. От і в Ужгородській центральній міській бібліотеці нещодавно закінчили капітальний ремонт, профінансували роботи майже на 1,5 млн. грн. із міського бюджету. У закладі відремонтували приміщення, зробили підлогу з керамічної плитки та паркету, облицювали стіни керамічною плиткою, провели заміну системи опалення, частково поміняли двері, замінили внутрішню мережу водопостачання та каналізації, внутрішню електричну мережу, встановили систему пожежної сигналізації.
На завершення урочистостей бібліотечних працівників привітали вокальна студія «Соло міо», студентський центр дозвілля «Ювентус» та студенти Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Задора.
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, костюм и в помещении
         ÐÐ° данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении                  ÐÐ° данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и в помещении   
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит                 ÐÐ° данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят и в помещении     

Немає коментарів:

Дописати коментар