четвер, 15 червня 2017 р.

Обласний семінар-тренінг на тему : "Діяльність бібліотек області з попередження негативних явищ у молодіжному середовищі".15 червня на базі Ужгородської центральної міської бібліотеки проходить Обласний семінар-тренінг на тему : "Діяльність бібліотек області з попередження негативних явищ у молодіжному середовищі".
Відкрила  обласний  семінар-тренінг Дурунда О.С.-головний спеціаліст управління культури   
Облдержадміністрації та Василиндра  О.М., начальник управління у справах культури,  спорту, сім’ї та молоді Ужгородського міськвиконкому.
Цікаве інтерактивне спілкування  на тему : Толерантність та недискримінація у молодіжному середовищі провела  Колодій М., директор Закарпатського центру гендерної освіти.
Про шкідливі звички провела лекцію - лікар-методист обласного Центру здоров’я Ганчин Людмила Данилівна .
З виступом на тему: «Роль бібліотек  у  попередженні негативних явищ
серед молоді області» доповіла  Вудмаска Т.М., заступник директора по роботі з юнацтвом
Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва.
Про інтерактивні заходи, які проводить Ужгородська центральна міська бібліотека   на тему : «Здоров’я молоді – здоров’я нації: інтерактивні форми і методи масової роботи»  доповіла
Гузак А.П., бібліотекар І категорії  Ужгородської центральної міської  бібліотеки.
Учасники семінару-тренінгу послухали доповідь «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі – як один з пріоритетних напрямків діяльності бібліотеки» , яку доповіла  Зевдій О. В., бібліотекар І категорії Виноградівської міської бібліотеки-філії .
Робота бібліотеки  з формування у молоді позитивної мотивації до здорового способу життя розповіла  Луцук Н. М., бібліотекар І категорії Перечинської центральної районної  бібліотеки.
На протязі семінару були запитання, відповіді та обмін думками.


Немає коментарів:

Дописати коментар