пʼятниця, 17 лютого 2017 р.

Майстер - клас до Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

16 лютого в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшов  майстер-клас "Добро своїми руками" , який ФРІ Ужгород готував спільно з УМГО "Єдине Студентство", за підтримки Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА та Ужгородською центральною міською бібліотекою. Майстер-клас був приурочений до  Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти.
Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети, незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.
Майстер-клас провела студентка УжНУ Андріана Снарська, присутні діти – учні ЗОШ № 6 під її керівництвом виготовляли тюльпани і метелики.
На наступний день 17 лютого  учасники акції вийшли на одну з головних прощ міста і дарували саморобки перехожим містянам. Святкування Дня спонтанного вияву доброти в Україні поки відбувається практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Мета акції полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти щодо оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей. До цієї акції приєдналися і працівники  бібліотеки


Немає коментарів:

Дописати коментар