четвер, 13 жовтня 2016 р.

"А слава - заповідь моя" День українського козацтва
13 жовтня 2016 року в  літературно-мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки відбувся  тематичний  вечір  - присвячений  Дню українського козацтва  «А слава – заповідь моя» .

На святі були присутні студенти першого курсу  Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Є. Задора (викладач Мурга Оксана Василівна).
Відкрила вечір   бібліотекар читальної зали  Зейкан Наталія зі словами: «Відродження українського козацтва набуває сьогодні великої ваги для нас всіх, бо це і є відродження України – неньки».
Немає шляхетнішої місії, ніж захищати свій народ. Про це переконливо свідчить історія Української держави.
14 жовтня – це особливий день, коли ми вшановуємо тих, хто присвятив себе захисту Батьківщини, і віддаємо данину пам’яті тим, хто ціною власного життя відстояв нашу свободу. Ми пишаємося людьми, які мужньо захищали рідну землю у важкі роки.
  Захід мав патріотичний характер. Метою тематичного вечора було вшанування  Героїв , які словом чи ділом боролися за свободу та незалежність нашої Батьківщини від давніх часів і до сьогодні. Виховання патріотизму на сьогоднішній день , як ніколи, актуально.  І не тільки для бібліотеки, а й для держави в цілому. Саме зараз ми повертаємося до споконвічних цінностей: утвердження первинності любові до Батьківщини і людей, духовності, моральності, бережного ставлення до природних скарбів і національних надбань нашого народу.
Весь вечір супроводжувався презентацією,  яка прокладала мости між минулим та  сучасним в історії нашої України.
 Загиблих, які воювали за наше майбутнє, присутні пом’янули хвилиною мовчання .
Також, у  літературно-мистецькій вітальні бібліотекарями  оформлено книжкову виставку « Сторінки козацької слави», яка користується попитом серед користувачів.


Немає коментарів:

Дописати коментар