пʼятниця, 4 жовтня 2013 р.

«Поки жива хоч одна казка – до того часу не загине цивілізація, до того часу живемо ми»

   3 жовтня в Ужгородській міській бібліотеці відбулася презентація збірника казок "День Сказки-2013" Том 2 і Том 3, автором-упорядником якого є Михайло Темнов.
   Цей проект вже здобув статус міжнародного та впевнено закликає в свої ряди все більше і більше авторів – уже сімдесят п’ять казкарів нараховує цей колектив. Це зацікавлені творчі люди різних професій та віку.
Все почалось ще 9 травня 2012 року зі звернення до Перезидентів України,
   Росії і Білорусії з проханням організувати свято «День казки». Ця дата і стала днем народження проекту. З тих пір багато досягнуто.
   Це вже третя і четверта книга, які вийшли з творчої майстерні авторів із різних країн.
   В зібранні другого тому прийняли участь 33 автори. Сім’я друзів Казки поширилась аж до США, а в третьому томі кількість зросла до 37авторів-казкарів з різних країн світу.
  Автори казок закликають не забувати в буденній рутині про Казку, передавати її наступним поколінням. Саме Казка слугує оберегом від всього строннього та шкідливого для народу.
   Михайло Темнов наголосив,що в кожному з нас живе маленька дитина – це й надихає його писати казки. Коли стає погано чи щось не вдається потрібно повірити в казку, вона обов’язково допоможе, тому що казкою пронизане все наше життя від народження до самої смерті. «Поки жива хоч одна казка – до того часу не загине цивілізація, до того часу живемо ми» - наголошує автор.
   Збережемо Казку для наших народів!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар