вівторок, 1 жовтня 2013 р.

Бібліотеки міста – ужгородцям!


   30 вересня до Всеукраїнського дня бібліотек на головній площі міста відбулася акція "Бібліотеки міста – ужгородцям!"
   У рамках акції Ужгородська міська бібліотека, як і інші бібліотеки міста, презентували свою роботу рекламними стендами на яких було представлено які нові послуги для громадян надає сучасна бібліотека.
   Бібліотекарі скандували «Читати – це круто», безкоштовно роздавали читацькі квитки та закладки, дивилися святкову програму.
  Майже 2000 закарпатських бібліо- течних працівників отримали вітання від заступника голови Закарпатської облради Андрія Сербайла,народного депутата Валерія Пацкана, начальника управління культури Закарпатської ОДА Юрія Глеби та заступник мера Ужгорода Лейко Володимира. Всі вони роздавали бібліотекам та бібліо- текарям почесні грамоти від управлін- ня культури ОДА, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді міськ- виконкому, обласного комітету профспілки працівників культури.
Центральна міська бібліотека для дітей підготувала вітання від казкових героїв “Сьогодні іменини бібліотечної родини”. Незнайко, Мальвіна, Знайко, Тигреня та Червона Шапочка вітали бібліотекарів міста.
   А відомий закарпатський письменник, голова Закарпатської організації Національної спілки письменників України, Василь Густі назвав усіх біліотчних працівників «берегинями мудрості » і  подарував їм вірш.
   В програмі заходу також мали місце інші цікаві дійства, флеш-моб "Читаюча людина – багата країна" від ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка, презентація буклету “Карта бібліотек міста Ужгорода: обери свою книгозбірню!”.
   Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва показала лялькову виставу “Книжкова лікарня”, чим викликала неабияку радість дітей, присутніх на площі.
   Далі ужгородці насолоджувалися музичним вітанням від Ужгородського коледжу культури і мистецтв та спостерігали посвяту бібліотекарів-першокурсників.
   Також присутні на площі мали змогу безкоштовно одержати квиток читача обраної для себе книгозбірні.
     
                                   
Немає коментарів:

Дописати коментар