субота, 28 лютого 2026 р.

«Як підтримати тата, якщо його нема поруч з родиною?» семінар від ТатоХаб Ужгород

28 лютого в Ужгородській публічній бібліотеці відбувся семінар від ТатоХаб Ужгород «Як підтримати тата, якщо його нема поруч з родиною?»
Тема виявилася надзвичайно актуальною в умовах війни, коли багато батьків змушені бути далеко від своїх дітей. Психолог проєкту Олексій Гелюх провів зустріч у теплій та довірливій атмосфері, де учасники змогли отримати відповіді на важливі запитання.
Під час семінару було розглянуто:
• як відсутність тата впливає на дитину в різному віці;
• типові помилки дорослих, які виникають навіть із добрих намірів;
• способи підтримки зв’язку дитини з батьком, коли він далеко;
• орієнтири, як говорити з дітьми про складні обставини чесно й безпечно.
Учасники активно ділилися власними історіями, ставили запитання та отримували практичні поради. Семінар став не лише джерелом знань, а й простором підтримки, де кожен відчув, що його досвід важливий і цінний.
Захід показав, що навіть у складних умовах можна зберігати образ батька в житті дитини, підтримувати емоційний контакт і водночас допомагати чоловікам, які перебувають далеко від родини.
Організатор заходу: Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Ф. Потушняка
Проєкт ТатоХаб Ужгород реалізується ГО «Успішна жінка» у рамках проєкту «Шляхи відновлення: Побудова стійкості громад на основі егалітарних підходів» за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, у партнерстві з Офісом Віцепрем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за фінансової підтримки Швеції.









Немає коментарів:

Дописати коментар