пʼятниця, 4 лютого 2022 р.

Історична гра "За честь, за волю, за українську долю!"

 Український Інститут Національної Пам’яті створив цікаву пізнавальну історичну настільну гру «УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921» в яку сьогодні зіграли в Ужгородській публічній бібліотеці.

Саме ця революція повернула нашу батьківщину на мапу світу. Після століть бездержавності українці створили власний парламент, уряд, військо, академію наук, здобули міжнародне визнання. Це один з найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації. Революція стала уроком: що треба і чого не слід робити для творення держави.

Учасники гри зійшлися в історичному протистоянні. Події, факти, дати, імена… влучні коментарі, підтримка та допомога одне одному.

Не всі факти й події тієї революції нам відомі. Це і тяжкі, криваві бої за Київ та Львів, і трагічна смерть юнаків під Крутами, і десятки тисяч січових стрільців, скошених навесні безжалісною епідемією тифу, і тисячі заморених голодом та холодом у таборах полонених… На їхніх заповітах виростають нові покоління українців, що ведуть боротьбу за встановлення державності на рідній землі.
Немає коментарів:

Дописати коментар