четвер, 30 травня 2019 р.

«Її поезія – це діамант величиною в слово»

30 травня в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшла літературна зустріч  з відомою ужгородською поетесою, психологом і педагогом Ольгою Олександрівною Тимофієвою під назвою «Її  поезія – це діамант величиною в слово» .

Захід  організований  Ужгородською центральною міською бібліотекою спільно з Ужгородським коледжем культури і мистецтв.
Ольга Тимофієва  – поетеса, член Національної спілки журналістів України, член Закарпатської обласної спілки письменників, працювала методистом кабінету дошкільної і початкової освіти Закарпатського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відмінник народної освіти України.
Ведуча заходу бібліотекар Андріана Гузак відмітила, що поезія Ольги Тимофієвої читається дуже легко, з натхненням. Вона підмічає буденні речі, на які людина, заклопотана повсякденними справами просто не звертає увагу. Неочікуваним подарунком від бібліотечних працівників  став короткий фільм про творчість поетеси, який викликав у неї  приємні   емоції.
Протягом вечора  звучали її вірші про життя, про найдорожчих для неї людей та  звичайно вірш про Ужгород, який вона любить всім серцем. Вірші декламували студенти Ужгородського коледжу культури  і мистецтв.
Поетеса розповіла присутнім також і про свої захоплення –фотографію та ляльки –рукавички, які сама і створює.
Ще одним приємним подарунком від студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв став музичний подарунок.
На літературну зустріч також завітав літературознавець, народознавець,  академік Академії наук Іван Хланта, який сказав: «Це талановита поетеса. Має свій стиль. Пише доступно, добре знає дитячу психологію. Поетичні рядки милозвучні й мелодійні, серцем відчуває красу рідного краю і намагається відтворити її в поетичних образах».
Також високо відмітив творчість поетеси науковець, педагог, поет  Михайло Бабидорич та зачитав свої вірші.
Літературна зустріч пройшла в теплій та камерній атмосфері читального залу Ужгородської  міської бібліотеки.
P.S. Фото І. Тимофієва та Л. Мамедової

Немає коментарів:

Дописати коментар