середа, 22 серпня 2018 р.

У головній бібліотеці міста вчили правозахисному вихованню


 22 серпня в Ужгородській міській бібліотеці пройшла  зустріч з представниками Головного управління юстиції в Закарпатській області. Зустріч відбулася в рамках реалізації проекта Міністерства юстиції «Я маю право».

Як зазначила начальник відділу Леся Тимчук, мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.  Колега  Лесі Тимчук, Владислав Товтин підкреслив, що основне завдання  інформувати громадян про їхні права і гарантії, затвердженні Конституцією України. Розповів присутнім як діяти і якими законами керуватися в тій чи іншій ситуації. Нагадав про пілотні проекти міністерства юстиції, зокрема «Шлюб за добу», «Чужих дітей не буває».
На зустрічі також був запрошений головний спеціаліст Ужгородського міського центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги. Зокрема, розповів коли, як і кому надається безкоштовний адвокат для захисту, процедура подання документів до суду і т.п., а також розповів про неординарні випадки з його практики.
В читальному залі діє книжкова виставка «Я маю право», де представлені фахові періодичні видання.
Присутні на заході змогли задати питання,які їх турбували і отримали консультації.
Представники юстиції та бібліотеки, зазначили, що це початок співпраці по правозахисному інформуванню населення м. Ужгорода .Немає коментарів:

Дописати коментар